Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 漸變金色
Price: HK$148.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb251118353172123568 |
Overall Rating: 4.35/5
Author: c***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 漸變金色
Author: 7***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great products and quality as usual
顏色: 漸變金色
Author: u***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This iten is excellent and easy to use. The quality is top notch and the size as described, really a perfect shopping experience, i really 👍
顏色: 金色
Author: 9***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Verry nice quality ktir wawwww bensa7 keil yetloubbb shein bda3a raw3aaaaaaaa w metel soura Verry nice quality ktir wawwww bensa7 keil yetloubbb shein bda3a raw3aaaaaaaa w metel soura 3am yejo w ar5assss bi ktirrrr men onlineeeeeee shein loveee uuuuuuu 🫶🫶🫶🫶🫶💃💃💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 金色